Zaloguj się
Menu główne
8 Aplikacji, które zwiekszą Twoją produktywność i ułatwią Ci życie

8 Aplikacji, które zwiekszą Twoją produktywność i ułatwią Ci życie

Poniżej znajduje się lista aplikacji których używam aby usprawnić moje codziennie funkcjonowanie. Zauważyłem że dzięki nim mam więcej czasu i łatwiej jest mi osiągać cele.

 Większość wymienionych aplikacji jest w języku angielskim lecz są bardzo intuicyjne przy okazji jeżeli Twój Angielski nie jest najlepszy zaczne od polecenia pierwszej aplikacji własnie do nauki języków.

Duolingo 

Swietna, darmowa aplikacja do nauki jezyków. Pozwala na szybkie i przyjemnie uczenie się po przez słuchanie, czytanie słow oraz ilustracje które obrazują nam słowa. Aplikacja ta jest świetnie zaprojektowana np. po zaprezentowaniu nam nowego słowa, za jakis czas spyta nas kilka razy o nie tak abyśmy mogli sobie je lepiej utrwalić w głowie.

Pobierz z play store


Wunderlist

Według mnie najlepsza platforma do tworzenia listy zadań - pozwala na szybkie i łatwe zorganizowanie sobie zadań, nadanie priorytetu , notatek , terminów realizacji a nawet przypisywanie zadan do innych osób. Wunderlist posiada aplikacje na wszystkie popularne platformy więc dostęp jest z każdego miejsca i urządzenia.
Pobierz z play store

 

Gdrive 

Google Drive to system w który służy do przechowywania plików w chmurzę. Oprócz tego że oferuje 15 GB darmowego miejsca posiada jeszcze edytor tekstu podobny do worda , arkusz kalkulacyjny podobny do excela , tworzenie prezentacji jak w power point i wiele innych. Przy okazji można łatwo dzielic się plikami z innymi użytkwonikami google i co najważniejsze zapisywanie dokumnetów odbywa się w czasie rzeczywistym więc nie musimy sie martwić że coś zostanie utrace podczas tworzenia.
Pobierz z play storeEvernote 

Jeżeli robisz dużo notatek to Evernote jest stworzony dla Ciebie. Dzięki tej platformie można w łatwy sposób zapisywać informacje oraz segregować je i dzielić sie z innymi. Elektroniczne notatki nigdy się nie zgubią i zawsze masz do nich dostęp.
Pobierz z play store

 

Fabulous 

Jeżeli potrzebujesz kogoś kto Cie bedzie motywował to ta aplikacja jest świetnym rozwiązaniem. Fabulus zadba o Twój rozwój i abyś czuł sie świetnie. Dzięki tej aplikacji zrzucisz wagę, bedziesz spał lepiej oraz stworzysz nowe pozytywne nawyki. Aplikacja też sama podsunie Ci zadania co mógłys zrobic aby osiągnąć wybrany cześniej cel sposród zaprezentowanej listy.
Pobierz z play store

 

Wallet

Aplikacja do zarządzania budżetem domowym - pozwala na szybkie wpisywanie swoich wydatkó oraz ketegoryzowanie ich. Dzięki temu można zobaczyc raporty na co przeznaczamy wypłaty oraz tworzyć budżety dla poszczególnych kategori . Aplikacja umożliwi Ci inteligetne oszczedzanie oraz dzięki niej będziesz mógł lepiej podejmować decyzje finanowe i łatwo obliczyc przyrost oszczędności.
Pobierz z play store

Google Calendar 

Swietna aplikacja do zapisywania wydarzeń. Po wybraniu terminu oraz nazwy wydarzenia, telefon przypomni nam o niej, dzięki temu można uniknąć spóźnień oraz zaskoczyc innych zapisując ich ważne daty w swoim kalendarzu np rocznica ślubu swoich rodziców. Świetna sprawa. Kalendarz pozwoli nam też ominąć umawiania sie z kimś na dany termin który jest już zajęty.
Pobierz z play store

Lumosity

Aplikaja stworzona dla fanatyków gier i rozwoju za jednym razem. Dzięki aplikacji można trenować swój mózg oraz polepszyć swoją pamięć. Dzięki Lumisity można też sprawdzić swoje umiejętności i w ciekawy sposób regularnie polepszać szybkość podejmowania decyzji.
Pobierz z play store

 

Ostatnio zmienianyniedziela, 04 październik 2015 18:53
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

2 komentarzy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

FacebookG+